Servis webu od studio JURADESIGN.CZ

Servis webových stránek

Zahájením provozu webových stránek, práce nekončí naopak začíná!

JURADESIGN STUDIO

Specializujeme se na tvorbu webových stránek, elektronických obchodů. Poskytujeme kompletní služby, počínaje analýzou vaší představy, přes vytvoření grafické podoby až po samotné spuštění, sledování webu a jeho zlepšování.

Používané technologie: Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection. Pro námi realizované projekty používáme různé typy programovacích jazyků a programovacích technik. Pro vícevrstvé složitější aplikace obvykle používáme kombinaci těchto technik. Programování: CSS, HTML, XHTML, HTML 5, PHP, MySQL, Flash, ActionScript Jako úložiště dat používáme databázové servery MySQL

SEO, pro vyhledávače

  • Proč provádět servis webu?

    Máme-li dosáhnout pomoci webu stanovené cíle, je nutné s ním pracovat, začlenit ho do firemního marketingu a využívat své internetové stránky, dá se říct denně. Pokud web pravidelně využíváme, jistě nepřipustíme, aby na něm byli zastaralé informace, nebo zboží které již neprodáváme, služby které již neposkytujeme, atd. Proto je tu servis internetové prezentace, (aktualizace, rozšiřování, údržba a správa webu).

  • SEO

    Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici (odkaz na stránky bude zobrazen mezi prvními), a tím i četnější a zároveň cílené návštěvníky. Pokud však mám být konkrétnější, lze díky optimalizaci sledovat posun v pozicích již v horizontu 1-4 měsíců.

  • Jak na SEO?

    Základní seo optimalizace představuje změnu důležitých parametrů stránek, například změnu struktury webu či zdrojového kódu, doplnění důležitých parametrů jako klíčová slova do titulku, nadpisů a textů, kterým předchází analýza klíčových slov.

Ukázky již zpracovaných zakázek

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, vyrobili jsme desítky úspěšných projektu pro mále a střední firmy.

MÁTE ZÁJEM O NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY?

Každé webové stránky jsou velice individuální a konečná cena se odvíjí od složitosti a počtu vybraných úkonů a řešení. Výsledná cena je tedy vyčíslena na základě konkrétních požadavků zákazníka a není přesně stanovena. Nabízíme různé verze webových stránek, (základní, standartní, profi a eshopy). Chcete se dozvědět co nejvíce o nabídce a ceně?